10 listopada 2017 roku, w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz Święto Technikum.

Podczas uroczystej akademii,  uczniom Technikum którzy w roku szkolnym 2016/2017 uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, zostały wręczone medale Primus Inter Pares, zaś laureatom szkolnych konkursów organizowanych przez nasz Samorząd - nagrody i dyplomy.

Uczniowie nagrodzeni medalami Primus Inter Pares:

Sabina Gagatek, Patrycja Giza, Agnieszka Szewczyk, Gabriela Hojnowska, Weronika Chyćko, Jakub Gagatek, Jakub Kurowski.

Pani Dyrektor Maria Góra wręczyła uczniom medale, a Rodzicom uczniów listy gratulacyjne.

Społeczności szkolnej zostali również przedstawieni członkowie nowego Prezydium, wybrani 27. 10. 2017 r.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas: 2AT oraz 2LT pod kierunkiem wychowawców p. Małgorzaty Kluski i p. Marty Jarzmik.

Chorążymi Pocztu Sztandarowego byli Bzdak Wojciech i Bujak Dawid z klasy 2AT,  asystę pełniły uczennice z klasy 2AT : Fitrzyk Kamila, Obal Wiktoria, Zapiór Kinga, Górska Angelika.