10 listopada podczas uroczystej akademii, społeczności szkolnej zostali przedstawieni członkowie nowego Prezydium, wybrani 27 października 2017 r.

Reprezentanci Technikum pełnić będą następujące funkcje:

Grzegorz Osiecki z klasy 3IT- Przewodniczący

Nikola Gąsienica z klasy 1RT - Zastępca Przewodniczącego

Jakub Kargól z klasy 1RT- Zastępca Przewodniczącego

Maria Bednarek z klasy 2LT – Skarbnik

Monika Kozdrój z klasy 1AT – Sekretarz

Jakub Gagatek z klasy 2LT – Łącznik

Pani dyrektor Maria Góra podziękowała za pracę w roku szkolnym 2016/17 członkom ustępującego Prezydium, wręczając im nagrody książkowe, zaś uczniowie podziękowali Dyrekcji oraz Opiekunom za pomoc, opiekę i współpracę w minionym roku szkolnym.