REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU

2. Wprowadzenie w atmosferę Świąt

3. Prezentacja talentów plastycznych

II Termin i miejsce.

Prace należy składać 18.12.2017 r.(poniedziałek) do pokoju samorządowego do godziny 10.50. Będą oceniane tego samego dnia podczas dużej przerwy.

Przy oddaniu kompozycji należy podać nazwiska i klasy autorów.

III Organizator

Organizatorami konkursu są: Samorząd Uczniowski Nr1 oraz Samorząd Uczniowski Nr2 w ZSP Nr 1

w Brzesku wraz z opiekunami- p. Magdaleną Urbaś oraz p. Anną Damasiewicz.

IV Uczestnicy

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół: indywidualnie lub w zespołach maksymalnie 2-osobowych (niekoniecznie klasowych)

V Ocena

Ocenie podlegać będzie:

- pomysłowość

- wkład pracy

- estetyka kompozycji

- dobór materiałów

Praca powinna być wykonana własnoręcznie.

Podczas oceny obowiązuje anonimowość.

VI .Nagrody

Laureaci I- III miejsca otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone 22 grudnia 2017 roku podczas szkolnej akademii.

UWAGA!!!

Wykonane kompozycje nie będą zwracane autorom, pozostaną do dyspozycji organizatora.