Dnia 28  lutego  w szkolnej świetlicy odbył się finał akcji Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Do tegoż finału zakwalifikowały się trzy 2-osobowe drużyny spośród 9 klas Liceum i Technikum, uczestniczących  w teście wiedzy.

Skład finałowych drużyn utworzyli uczniowie klas Technikum: 1IT oraz 2AT.  Zmierzali się z zagadnieniami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z Internetu, odpowiadając na pytania otwarte, rozwiązując krzyżówkę oraz rebusy.

Finaliści konkursu bardzo dobrze orientowali  się w temacie,  odpowiadając na większość pytań, co potwierdzały głośne brawa publiczności.

Ostatecznie klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce - klasa 1IT – Oskar Michta, Kacper Gregorowicz (drużyna nr 1)

II miejsce - klasa 1IT – Eliasz Nalepka, Damian Sala (drużyna nr 2)

III miejsce - klasa 2AT – Wiktoria Obal, Kamila Fitrzyk (drużyna nr 3)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!