W dniach 29 oraz 31 października odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o życiu i działalności Józefa Piłsudskiego.

Skład jury tworzyły następujące osoby: p. dyr. Magdalena Urbaś, p. Joanna Matras oraz p. Piotr Duda.

Do konkursu przystąpiło 14 trzyosobowych drużyn z klas Technikum: 1FT, 2IT, 2AT,2LT, 3LT, 3AT oraz 4LT.

W eliminacjach rozwiązali test składający się z 20 zamkniętych pytań. Test obejmował całe życie Marszałka, a więc lata 1867-1935. Pytania dotyczyły życia prywatnego i działalności Józefa Piłsudskiego.

Do finału zakwalifikowały się trzy drużyny z klasy 2AT oraz 4LT. W tej części konkursu uczestnicy udzielali odpowiedzi na pytania otwarte.

I miejsce z rezultatem 7 pkt zajęła drużyna klasy 4LT w składzie:

Giza Patrycja, Szymon Miecznikowski oraz Mateusz Piękosz

II miejsce z rezultatem 4 pkt zajęła drużyna klasy 2AT w składzie:

Święch Klaudia, Pajor Anna oraz  Kozdrój Monika

III miejsce z rezultatem 1 pkt zajęła drużyna klasy 2AT w składzie

Herma Dominika, Wawrzonek Julia oraz Hodurek Grzegorz

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Zostaną oni nagrodzeni podczas szkolnej akademii 9 listopada 2018r.