7 listopada odbył się w naszej szkole Konkurs Pieśni Patriotycznej zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Technikum. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz wykonawcy zaprezentowali bogaty i ciekawy repertuar pragnąc uczcić i uhonorować wszystkich tych, którzy walczyli o wolność tego kraju.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce- Aleksandra Kurek z klasy 1DE z utworem „Matko o twarzy czarnej”

II miejsce- Emilia Gawenda z klasy 2B z utworem „Rozkwitały pąki białych róż” oraz Weronika Pasek z klasy 3BE, która wykonała utwór „O mój rozmarynie”

III miejsce - Natalia Zając z klasy 4 AT z utworem „Ojczyzna”, Julia Sikora z klasy 3A z utworem ”Historia zagubiona” oraz Milena Bodurka z klasy 2G z utworem ”„Biały krzyż”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!