9 listopada odbyła się a naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości. W programie artystycznym uczniowie uczcili tak ważną dla nas rocznicę, a dokonując wpisów do pamiątkowej księgi cała społeczność szkolna dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości naszego kraju oraz złożyła życzenia Niepodległej.

Ten dzień był również świętem Patrona naszej szkoły, w którym najlepsi uczniowie technikum zostali nagrodzeni medalami Primus Inter Pares, a ich rodzice  listami gratulacyjnymi.

Wśród nagrodzonych byli:

Patrycja Giza 4LT