W gronie Maturzystów, którzy ukończyli Szkołę z wyróżnieniem znaleźli się:

Anna Górowska, Justyna Bagińska, Natalia Kądziołka i Natalia Święch z klasy 4AT

Michał Wszołek z klasy 4IT

Aleksandra Zyznawska, Anna Wąsik, Patrycja Maj, Ewelina Augustyn z klasy 4LT

Małgorzata Ząbkowska z klasy 4RT

 

Medalami dla Sportowców uhonorowani zostali:

Monika Żytniewska  z klasy 4AT Reprezentantka Szkoły w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym oraz piłce ręcznej

Oliwia Rzepa z klasy 4RT Reprezentantka Szkoły w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym w piłce ręcznej, siatkówce i badmintonie

Patrycja Maj  z klasy 4LT Reprezentant Szkoły w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych, futsalu, koszykówce orazpiłce ręcznej

 

Medalami "Uberrimis Artibus Ornato" uhonorowani zostali:

Aleksandra Zyznawska i Jagoda Krzywda z klasy 4LT

Patrycja Zając z klasy 4AT

 

 W gronie Absolwentów Krwiodawców znaleźli się:

Daria Kluska, Monika Żytniewska, Paulina Pukal z klasy 4AT

Patrycja Woda, Kornelia Serwatka, Karolina Pasierb z klasy 4AT

Jagoda Krzywda z klasy 4LT

Dawid Rabijasz z klasy 4IT

 

28 kwietnia w w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów – uczniów, którzy naukę w naszym Technikum rozpoczęli we wrześniu 2013 roku.

Nauczyciele, którzy tym samym zakończyli swoją 4-letnią wychowawczą przygodę to: pp.Renata Bereta, Bożena Maksylewicz, Anna Zielińska-Gunia, Tomasz Wygoda.

Ten ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły była okazją do przekazania nie tylko życzeń ale również podziękowań.

Uczniom, wyróżniającym się w nauce i zachowaniu, sporcie,  szczycącym się licznymi talentami i zasługami  zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody, medale i dyplomy.

Drodzy abiturienci – życzymy Wam znakomitych wyników maturalnych, realizacji życiowych planów i samych sukcesów!

Wielkanoc to szczególny czas w naszym życiu i zarazem najważniejsze święto w życiu chrześcijan, upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

W naszej szkole uroczysta akademia z okazji Świąt Wielkiej Nocy odbyła się 12 kwietnia. Rozpoczęła się licznymi życzeniami płynącymi od Pani Dyrektor Marii Góry oraz Samorządów Uczniowskich.

Kolejnym punktem we wspólnym świętowaniu było wręczenie nagród zwycięzcom konkursów, które odbyły się w naszej szkole w ramach akcji tj. Dzień Bezpiecznego Internetu, Tydzień Matematyki i Informatyki oraz Dzień Języków Obcych.

Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez klasę 2RT pod kierunkiem wychowawcy- pani Beaty Kołdras.

 

 W dniach 13-17 marca w naszej szkole odbył się Tydzień Matematyki i Informatyki,

podczas którego młodzież uczestniczyła w licznych konkursach indywidualnych i drużynowych.

Uczniowie Technikum uplasowali się na następujących pozycjach:

 

  • W  konkursie graficznym "Quick Designer” I miejsce zdobył Jakub Wieczorkowski z klasy 2RT.
  • Najlepszym Programistą wśród klas I został Jakub Kurowskiz klasy 1IT. Na drugim miejscu uplasował się Adam Wrona z klasy 1IT.
  • Najlepszym Programistą wśród klas II-IV został Jakub Korzeniak z klasy 2IT. 
  • W III Mistrzostwach ZSP NR 1 w SUDOKU II miejsce zdobyła Natalia Święch z klasy 4AT
  • W "Rozgrywkach szachowych"  2 miejsce zajął Tomasz Góra z klasy 3IT, a 3 miejsce – Maciej Okas z klasy 3AT.

 

 

PTG „Sokół - Świat Pracy”

serdecznie zaprasza uczniów Liceum i Technikum do udziału

w XVIII Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej

oraz 

w Przeglądzie Filmów Patriotycznych, którego tytuł brzmi:

„Moja wizja patriotyzmu”.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami konkursów.

Czytaj więcej...

Rada Uczniowska oraz Opiekunka Samorządu

serdecznie dziękuje uczniom,

którzy zaangażowali się w prezentację naszej szkoły Gimnazjalistom

podczas Dnia Otwartego.

 23 lutego w naszej szkole odbyła się siódma edycja Szkolnego Dnia Języków Obcych,

podczas której w ramach konkursu na plakat pt.„Kampania uprzejmości w języku obcym”

II miejsce zdobyła Ewa Grabarz z klasy 2LT,

zaś wyróżnienie otrzymała  Magdalena Borowiec z klasy 3RT. 

 

W konkursie „Szkolna Eurowizja” I miejsce wyśpiewała sobie Natalia Zając z klasy 2AT

z piosenką „Le bonheur” Joyce Jonathan. 

19 grudnia 2016 r na dużej przerwie rozstrzygnięto konkurs na ozdobę świąteczną, zorganizowany przez Samorządy Uczniowskie naszej szkoły.

Wybór laureatów był niezwykle trudny, ponieważ wszystkie prace przekazane na konkurs były piękne i oryginalne. 

 Lista zwycięzców:

I miejsce – Katarzyna Żurek  z klasy IA

II miejsce – Pałka Beata i Borowiec Magdalena z klasy 3RT 

III miejsce- Felicyta Maślak z klasy 3RT

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. 

 

 

 

 

 

 


Copyright by Daniel Klecki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku                                                                          ul.Okulickiego 2, 32-800 Brzesko tel. 14 6863200